Мултифункционална LED плафониера с дистанционно TILDA LED ∙ 88W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005175 | Артикул: TILDA LED 88W 3000-6000K
Технически параметри
| Серия | TILDA LED |
| Мощност(W) | 88W |
| Светлинен поток (lm) | 5819lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 560x490x65mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855509 |
Новата мултифункционална плафониера TILDA LED VIVALUX визуално представлява три концентрични светещи пръстена, застъпени от още един, леко ексцентричен кръг. Това създава многопластов ореолен светлинен ефект, подсилен от възможността за настройване на цветността и силата на светлината от LED светлинния източник чрез дистанционно управление. Белият метален корпус на тялото TILDA LED е комбиниран с матиран акрилен разсейвател и е предназначен за директен монтаж на тавана, което прави тялото отличен избор за осветление в стаи със стандартна височина на тавана: всекидневни, спални, модерни офисни помещения, в които TILDA LED ще внесе не само висококачествено осветление, но и улавящ вниманието дизайнерски елемент.




