LED плафон KARINA LED ∙ 24W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV005179 | Артикул: KARINA LED 24W CCT-switch
Технически параметри
| Серия | KARINA LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 2280lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 150° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø350x55mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855530 |
В серията плафониери с вграден светлинен източник KARINA LED се предлагат тела с 4 мощности: 12W, 18W, 24W и 36W. Всички тела имат възможност за избор на цветната температура между 3000К, 4000К и 6400К. Това става чрез плъзгач вътре в телата. Плафониерите са с устойчив бял акрилен разсейвател с максимално изчистен дизайн. Така телата от серията KARINA LED намират универсално приложение във всички помещения, където е необходимо да се постигне добра осветеност от качествено осветително тяло с ненатрапчива линия.





