Линейно LED тяло за релсов монтаж DRAX LED ∙ 20W ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV005207 | Артикул: DRAX LED 20W/BK CCT
Технически параметри
| Серия | DRAX LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1330lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 335x45x35mm |
| Живот на осветителя (h) | 6000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855653 |
Серията за монофазна двупроводна шина DRAX LED VIVALUX предлага висококачествено осветление без заслепяване. DRAX LED са с матиран дифузер за максимален зрителен комфорт и светещата им част също е подвижна. Телата в серията се предлагат в актуалния черен цвят на корпуса, с възможност за избор на цветната температура – 3000К/4000К/6400К и две мощности - 20W и 30W.





