LED лента DOBI LED ∙ 192 SCOB ∙ 24VDC ∙ 4000K ∙ 5 м
Код заявка: VIV005243 | Артикул: DOBI LED192 SCOB-COOL LIGHT 4000K
Технически параметри
| Серия | DOBI LED |
| Мощност(W) | 50W |
| Светлинен поток (lm) | 6000lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | SCOB 192LEDs/m |
| Мощност/m | 10W/m |
| Светлинен поток/m | 1200 lm/m |
| EAN | 3800234855738 |
DOBI LED192 SCOB e динамично, хибридно светлинно решение. SCOB LED лентата е усъвършенствана технология LED ленти, която съчетава силните страни на COB (Chip on Board) и традиционните SMD (Surface Mounted Device) светодиоди. SCOB LED лентите са известни с високата си светлинна ефективност, равномерно осветление и гъвкаво сегментирано управление, което ги прави изключителни както по отношение на осветителните характеристики, така и на енергийната ефективност. Моделът се предлага в три цветни температури – 3000К (топлобяла светлина); 4000К (неутрално бяла светлина) и 6400К (дневна светлина). Със светлинна ефективност от 120LM/W, DOBI LED192 SCOB лентите предлагат ярка светлина, като същевременно консумират по-малко енергия, което ги прави изключително енергийно ефективни.






