Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ALEXA-C LED ∙ 80W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005253 | Артикул: ALEXA-C LED 80W WH
Технически параметри
| Серия | ALEXA-C LED |
| Мощност(W) | 80W |
| Светлинен поток (lm) | 4410lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø500х60mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
| EAN | 3800234855837 |
LED плафоните и полилеите с дистанционно управление ALEXA са практично решение за дома, тъй като позволяват пълен контрол над осветлението без ставане от дивана. Телата съчетават енергийна ефективност с модерни функции като регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината. Елегантният и семпъл дизайн отразява нуждите на съвременния интериор и ги прави чудесно допълнение към всяко помещение. Серията ALEXA-C LED включва плафониери в две мощности - 60W и 80W и в два цвята - черен и бял. Серията ALEXA-P LED включва полилеи в една мощност - 55W, както и в две цветови опции - черно и бяло. Кръглата форма и дизайн на ALEXA LED я правят изключително модерно и практично решение за офисни и жилищни сгради.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ALEXA-C LED ∙ 60W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
-
Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ALEXA-C LED ∙ 60W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
-
Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ALEXA-C LED ∙ 80W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
-
LED полилей ALEXA-P LED ∙ 55W ∙ бяло ∙ CCT ∙ 3000-6000K
-
LED полилей ALEXA-P LED ∙ 55W ∙ черно ∙ CCT ∙ 3000-6000K







