Спот ELVIRA ∙ SP994 ∙ 4xE14 ∙ метал ∙ black
Код заявка: VIV005314 | Артикул: SP994-4L E14 ELVIRA
Технически параметри
| Серия | ELVIRA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | 550х80х190mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 4x25W |
| Цвят на корпуса | черен/кехлибар |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234856360 |
Спот за външен монтаж, кехлиб. стъкла, 4xE14, 230V

