Полилей AMAYA ∙ SSP995-1H ∙ 1хE27 ∙ метал+опушено стъкло ∙ черно/златно
Код заявка: VIV005315 | Артикул: SSP995-1H E27 AMAYA
Технически параметри
| Серия | AMAYA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 220x1200mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x25W |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234856377 |
Преобразете интериора си и му придайте нотка на висока класа с дизайнерската серия висящи лампи AMAYA! Тази колекция е перфектното въплъщение на модерния лукс, в който се срещат дълбокото опушено черно стъкло и благородният блясък на месинговото злато. Черната кръгла база осигурява стабилно и изчистено закрепване за тавана, превръщайки тези пендели в истинско бижу за всяко съвременно пространство. Отличителният белег на серията е възможността за избор между изчистена единична линия или разчупена триизмерна каскада от различни по размер стъкла. Когато лампата светне, опушеното стъкло омекотява светлинния поток, а златният месингов държач улавя отблясъците и изпълва стаята с топла, гостоприемна и изключително уютна атмосфера.




