Полилей MALENA ∙ SSP998-3H ∙ 3хЕ27 ∙ метал+стъкло ∙ бежово/бяло
Код заявка: VIV005318 | Артикул: SSP998-3H E27 MALENA
Технически параметри
| Серия | MALENA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 300х225mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x25W |
| Цвят на корпуса | бежово/бяло |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234856407 |
Търсите перфектния баланс между модерна асиметрия и класически уют? Серията MALENA предлага иновативен поглед върху интериорното осветление. Тя съчетава топлината на бежовия метал с три стъклени чашки в различни, плавно преливащи размери. Разнородните височини на стъклата създават динамичен визуален ефект, който улавя погледа и превръща светлината в изкуство. Линеен полилей MALENA (3 х Е27) - Конструкция: стилна, продълговата (линейна) бежова основа, от която на тънък, телен кабел елегантно се спускат трите стъклени чашки. - Визуален ефект: максималната дължина на кабела от 120 см ви дава пълна свобода при монтажа. Можете да регулирате височината на окачване на пендела за постигане на максимален комфорт и удобство. - Приложение: идеалното акцентно решение за монтиране над правоъгълна трапезна маса, кухненски остров, бар плот или дълъг диван. Всяко осветително тяло от серията включва три висококачествени чашки от матово бяло стъкло с еднакъв диаметър, но с различна, допълваща се височина: - Малка чашка: Диаметър Ø12 см | Височина 13 см - Средна чашка: Диаметър Ø12 см | Височина 16 см - Голяма чашка: Диаметър Ø12 см | Височина 19 см



