Инфрачервен сензор за движение BRAVO SR36
Код заявка: VIV003783 | Артикул: BRAVO SR36
Технически параметри
| Серия | BRAVO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø115x24.3mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 2000W; LED 1000W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228024362 |
Най-компактният и тънък инфрачервен сензор за движение BRAVO SR 36 е с обхват на действие 360°, зона на отчитане 4 м максимално. BRAVO SR36 е подходящ за употреба в закрити помещения (стълби, коридори, външни части на сгради - гаражи и т.н.). Инфрачервен сензор, max 1000W LED, 360°, 230V.

