Инфрачервен сензор за движение ZULU SR16 ∙ бял
Код заявка: VIV003889 | Артикул: ZULU SR16-W
Технически параметри
| Серия | ZULU |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 80x80x24.7mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | ЛНЖ 500W; LED 200W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| Монтажен отвор | 48.5x48.5mm |
| EAN | 3800228025192 |
Инфрачервеният сензор за движение ZULU SR16-W max 200W LED, 160°, 230V допълва гамата от сензори с марка VIVALUX като предлага вариант за вграждане в конзола на стената. Сензорите ZULU SR16-W са с компактен размер и изчистен дизайн, монтаж на стена.

