Плафониера GRAFFI ∙ 04/3803 ∙ Ø400 мм
Код заявка: VIV000347 | Артикул: 04/3803 Graffy
Технически параметри
| Серия | GRAFFY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x60W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209155818 |
Плафониера, 2 х max 60W E27, 230V, Ø400.

