Плафониера ETNICO ∙ 03/4202 ∙ Ø300 мм
Код заявка: VIV000358 | Артикул: 03/4202
Технически параметри
| Серия | ETNICO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø300mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x75W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Плафониера за монтаж на таван, Е27, Ø300.
