Аплик FILLIGREE ∙ 02/4401 ∙ Ø1/2 300 мм
Код заявка: VIV000364 | Артикул: #02/4401 Filigree -
Технически параметри
| Серия | FILIGREE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø300x150mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Аплик за монтаж на стена, Е27, Ø1/2 300 мм.