Аплик CATENA ∙ 5082 ∙ квадрат ∙ 260 x 260 мм
Код заявка: VIV000421 | Артикул: 5082 Catena
Технически параметри
| Серия | CATENA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 260x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x75W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209154774 |
Аплик за монтаж на стена, 1 х max 75W, E27, 230V, 26 х 26, IP20.

