Аплик QUADRO ∙ 5032 ∙ квадрат ∙ 260 x 260 мм
Код заявка: VIV000393 | Артикул: #5032 QUADRO 26x26
Технически параметри
| Серия | QUADRO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 260x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x75W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Аплик за монтаж на стена, Е27, квадрат 260 x 260 мм.
