Фасунга метална D/O/8200/E/1
Код заявка: VIV001612 | Артикул: D/O/8200/E/1 цяла резба, месинг
Технически параметри
| Серия | SERIE 8200 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø39.5x54.2mm |
| Цвят на корпуса | месинг |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | метал |
| EAN | 3800209159502 |
Фасунга метална, резбована, с ринг, Е27.
