Фасунга термопластична K/78/F/T210/N
Код заявка: VIV002711 | Артикул: K 78/F/N цяла резба, черно
Технически параметри
| Серия | SERIE 78 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø37.8x54mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209159526 |
Фасунга термопластична, резбована, с ринг, Е27, T210°, черна.
