Фасунга за лампа с цокъл GU10 5039
Код заявка: VIV001689 | Артикул: 5039 GU10
Технически параметри
| Серия | G4/G5.3/G6.35/GU10/G9/R7s LAMPHOLDERS |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø28x16mm |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | керамика |
| EAN | 3800209150615 |
Фасунга за лампа с цокъл GU10, с термоустойчив корпус от изолационен материал, Т250.
