Фасунга за лампа с цокъл G4, G5.3, G6.35 5023/15/SIL
Код заявка: VIV001690 | Артикул: VM/5023/15/SIL G4, G5.3, G6.35
Технически параметри
| Серия | G4/G5.3/G6.35/GU10/G9/R7s LAMPHOLDERS |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4/G5.3/G6.35 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø18x10mm |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | керамика |
| EAN | 8019695007197 |
Фасунга с термоустойчив корпус от изолационен материал, с кабел със силиконово или тефлоново покритие. Универсалните фасунги могат да се използват за лампи с различни цокли, Т300.
