Фасунга термопластична K/78/T210/B
Код заявка: VIV002709 | Артикул: K 78/B гладка, бяло
Технически параметри
| Серия | SERIE 78 |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø37.8x54mm |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800209155252 |
Фасунга термопластична, гладка, Е27, T210°, бяла.
