LED захранване SMPD LED DRIVER ∙ 60W
Код заявка: VIV002787 | Артикул: SMPD LED DRIVER 60W in 100-240V out 12VDC
Технически параметри
| Серия | SMPD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 40x160x31mm |
| Max натоварване | 60W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 5A |
| Материал | метал |
| EAN | 3800209158550 |
LED захранване SMPD за LED ленти, 60W. Входящо напрежение AC 110-240V, 50/60 Hz. Изходно напрежение - 12V DC-5A.
