LED захранване SMPD LED DRIVER ∙ 200W
Код заявка: VIV003898 | Артикул: SMPD LED DRIVER 200W in 100-240V out 12VDC
Технически параметри
| Серия | SMPD LED DRIVER |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 58x200x40mm |
| Max натоварване | 200W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 16.67A |
| Материал | метал |
| EAN | 3800228025284 |
LED захранване 200W, In 100-240V, Out 12VDC-16.6A. LED захранванията от серията SMPD са с компактни размери и максимално олекотен метален корпус. SMPD LED са с вграден токоизправител за захранване на LED ленти и LED лампи, работещи на 12V DC.
