Влагозащитена луна ADA ∙ SL100 ∙ никел мат ∙ IP44
Код заявка: VIV002886 | Артикул: SL100 N/M ADA
Технически параметри
| Серия | ADA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø86x36mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø60mm |
| EAN | 3800209159823 |
Луна за баня, за вграждане, от стомана Ø86, 12V, матиран никел, IP44.


