Влагозащитена луна ADA ∙ SL100 ∙ хром ∙ IP44
Код заявка: VIV002887 | Артикул: SL100 C ADA
Технически параметри
| Серия | ADA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø86x36mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø60mm |
| EAN | 3800209159816 |
Луна за баня, за вграждане, от стомана, Ø86, 12V, хром, IP44.


