Осветление за мебели PRIZMA ∙ FLV-310 ∙ матиран хром
Код заявка: VIV002925 | Артикул: #FLV-310 C/M PRIZMA
Технически параметри
| Серия | PRIZMA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | триъгълна форма |
| Размери (mm) | 130x128x40mm |
| Max натоварване | max 20W |
| Цвят на корпуса | матиран хром |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209156631 |
Осветително тяло за монтаж на мебели.

