Енергоспестяваща лампа ULTRA MINI ∙ 7W ∙ 300lm ∙ G9 ∙ 2700K
Код заявка: VIV003047 | Артикул: #UM22 7W G9 2700K
Технически параметри
| Серия | ULTRA MINI |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 300lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Размери (mm) | Ø27x75mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~30W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800228020449 |
ULTRA MINI се отличават с изключително компактен размер - мощност 7W; светлинен поток 300 lm; живот – 10 000 ч; топло бяла светлина 2700K за максимален зрителен комфорт; цокъл G9.

