LED лампа CERAMIC LED ∙ 3.5W ∙ 220lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003055 | Артикул: CLG 3,5W E27 CL 4000K CERAMIC LED
Технически параметри
| Серия | CERAMIC LED |
| Мощност(W) | 3.5W |
| Светлинен поток (lm) | 220lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x82mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~25W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021231 |
LED лампа, 3.5W, E27, 230V, 4000K, мини глобо. CERAMIC LED GLOBE са с керамичен корпус и стъклен матиран дифузер. Предлагат се в неутрална 4000К светлина; мощност 3,5W; срок на експлоатация: 30 000 ч; индекс на цветопредаване Ra ≥ 80; ъгъл на разпръскване на светлината: 180°.



