LED лампа CERAMIC LED ∙ 3.5W ∙ 220lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003273 | Артикул: CLC 3,5W E14 CL 4000K CERAMIC LED
Технически параметри
| Серия | CERAMIC LED |
| Мощност(W) | 3.5W |
| Светлинен поток (lm) | 220lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Форма | свещ |
| Размери (mm) | Ø37x101mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~25W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021279 |
LED лампа, 3.5W, E14, 230V, 4000K, свещ. CERAMIC LED CANDLE са с керамичен корпус и стъклен матиран дифузер. Предлагат се в 4000К; мощност 3,5W; срок на експлоатация: 30 000 ч; индекс на цветопредаване Ra ≥ 80, осигуряващ оптимален зрителен комфорт; ъгъл на разпръскване на светлината: 180°.



