Инфрачервен сензор за движение DATA ∙ SR36 ∙ бял
Код заявка: VIV003074 | Артикул: DATA SR36-W
Технически параметри
| Серия | DATA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø114x55mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228020661 |
Стационарен сензор за монтаж на таван (за външен монтаж), бял. Обхват - 360 градуса. Максимално разстояние на действие до 3 m. Степен на прахо- и влагозащита - IP20.

