Инфрачервен сензор за движение MOON ∙ SR36 ∙ бял
Код заявка: VIV003075 | Артикул: MOON SR36
Технически параметри
| Серия | MOON |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø76x73mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| Монтажен отвор | Ø65mm |
| EAN | 3800228020678 |
Стационарен сензор за монтаж на таван, бял. MOON е предназначен за монтиране в отвор с диаметър 65 мм в окачен таван. Обхват на действие - 360 градуса. Максимално разстояние на действие до 3 m. Максимално управлявано натоварване 1200W. Степен на прахо- и влагозащита - IP20.

