Инфрачервен сензор за движение KYLO SR36
Код заявка: VIV004113 | Артикул: KYLO SR36
Технически параметри
| Серия | KYLO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø50x66.5mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | ЛНЖ 800W; LED 400W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| Монтажен отвор | Ø42mm |
| EAN | 3800228027011 |
Компактният инфрачервен сензор за движение KYLO SR36 max 400W LED/max 800W ЛНЖ, 360°, 230V, IP20 е с малък размер и е предназначен за вграждане в окачен таван в монтажен отвор с диаметър едва 42 mm.

