Енергоспестяваща лампа MINI SPIRAL ∙ 11W ∙ 660lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003291 | Артикул: MSP24 11W E27 4000K MINI SPIRAL
Технически параметри
| Серия | MINI SPIRAL |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 660lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | Ø34x103mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~55W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021422 |
Енергоспестяваща лампа MINI SPIRAL 11W E27, неутрална светлина – 4000K. Среден живот на лампата 10 000 ч.

