LED лампа XARD LED ∙ JDR ∙ 5W ∙ 350lm ∙ GU10 ∙ 6400K
Код заявка: VIV003342 | Артикул: XL JDR 5W GU10 W 6400K XARD LED
Технически параметри
| Серия | XARD LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Размери (mm) | Ø50x55mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021538 |
LED лампа 5W, GU10, 230V, 6400K. Серията XARD LED предлага икономични и универсални решения за заместване на халогенните лампи JDR, които работят на 230V. Лампите са с ъгъл на насочване на светлината 110°, мощност 5W, цокъл GU10, цветна температура 6400К.



