LED лампа XARD LED ∙ MR16 ∙ 5W ∙ 350lm ∙ 12V ∙ G5.3 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003345 | Артикул: XL MR16 5W G5.3 WW 3000K XARD LED
Технически параметри
| Серия | XARD LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 110° |
| Размери (mm) | Ø50x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228021569 |
LED лампа 5W, Gx5.3, 12 AC/DC, 3000K. Серията XARD LED предлага икономични и универсални решения за заместване на халогенните лампи MR16, които работят на 12V. Лампите са с ъгъл на насочване на светлината 110°, мощност 5W, цокъл Gx5,3, цветна температура 3000К.



