Кристална декоративна луна GEM SL410 LED ∙ 3W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003528 | Артикул: SL410 GEM LED 3W CL
Технически параметри
| Серия | GEM |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø98x10mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | прозрачна смола |
| Монтажен отвор | Ø65mm |
| EAN | 3800228028285 |
Кристалната декоративна луна GEM SL410 LED 3W има вградена LED лента, която може да свети в неутрална светлина 4000К, независимо от светлинния източник, монтиран в луната.


