Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 6W ∙ сив ∙ 4000K
Код заявка: VIV003552 | Артикул: TOP LED 6W SR/CL
Технически параметри
| Серия | TOP LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 370lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 100° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø100x63mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | сив |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø90mm |
| EAN | 3800228022573 |
LED луна Ø100 6W, 230V, 4000K, сива, IP44. Серията TOP LED са влагозащитени LED луни за вграждане със степен на защита IP44, което ги прави подходящи за употреба на места с повишено ниво на влажност и запрашеност, за осветление на жилищни помещения, офиси, търговски обекти, хотели и навсякъде, където се цели отлична осветеност.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 6W ∙ сив ∙ 3000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 6W ∙ бял ∙ 4000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 15W ∙ бял ∙ 3000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 15W ∙ бял ∙ 4000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 25W ∙ бял ∙ 4000K


