Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 15W ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV003554 | Артикул: TOP LED 15W WH/CL
Технически параметри
| Серия | TOP LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 100° |
| Степен на защита | IP44 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø170x69mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | Ø160mm |
| EAN | 3800228022597 |
LED луна Ø170 15W, 230V, 4000K, IP44, бяла. Серията TOP LED са влагозащитени LED луни за вграждане със степен на защита IP44, което ги прави подходящи за употреба на места с повишено ниво на влажност и запрашеност, за осветление на жилищни помещения, офиси, търговски обекти, хотели и навсякъде, където се цели отлична осветеност.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 15W ∙ бял ∙ 3000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 25W ∙ бял ∙ 4000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 6W ∙ сив ∙ 3000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 6W ∙ сив ∙ 4000K
-
Влагозащитена LED луна за вграждане TOP LED ∙ 6W ∙ бял ∙ 4000K


