LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003560 | Артикул: AF60 LED 8W E27 WW 3000K FLICK LED
Технически параметри
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 806lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø60x105mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022672 |
LED лампа 8W, E27, 230V, 3000K, филамент, A60. Серията filament лампи FLICK LED e с изключително висока ефективност – над 100 lm/W. LED лампите имат дълъг полезен живот - 25 000 ч, отлично цветопредаване и осигуряват перфектна осветеност като разпръскват светлината във всички посоки (360°). Идеално решение за общо осветление - за създаване на уютна и топла атмосфера.



