LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV004175 | Артикул: AF60 LED 10W E27 WW 3000K FLICK LED
Технически параметри
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 1200lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø60x105mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~85W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027400 |
LED филамент лампа, 10W, E27, 1200 lm, 25 000 ч, 360°, Ø60 x 105 mm. Серията filament лампи FLICK LED e с изключително висока ефективност – 120 lm/W. LED лампите имат дълъг полезен живот - 25 000 ч, отлично цветопредаване и осигуряват перфектна осветеност като разпръскват светлината във всички посоки (360°). Идеално решение за общо осветление - за създаване на уютна и топла атмосфера.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 630lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 650lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа за аспиратори FLICK LED ∙ TF25 ∙ 3W ∙ 300lm ∙ E14 ∙ 4000K



