LED лампа PROXI LED ∙ JDR ∙ 5W ∙ 450lm ∙ GU10 ∙ 3000К
Код заявка: VIV003579 | Артикул: PRL JDR 5W GU10 WW 3000K PROXI LED
Технически параметри
| Серия | PROXI LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 450lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x56mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~62W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022825 |
LED лампа 5W, GU10, 230V, 3000K. PROXI LED 5W e LED SMD лампа с висок светлинен поток. Тя заменя директно халогенните лампи JDR за 230V. Лампите PROXI LED 5W са изключително добро решение при създаване на акцентиращо осветление и светлинни ефекти.



