LED лампа PROXI LED ∙ MR16 ∙ 5W ∙ 450lm ∙ 12V ∙ G5.3 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003581 | Артикул: PRL MR16 5W G5.3 WW 3000K PROXI LED
Технически параметри
| Серия | PROXI LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 450lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 38° |
| Размери (mm) | Ø50x50mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~38W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022832 |
LED лампа 5W, Gx5.3, 12V, 3000K. PROXI LED 5W e насочваща LED SMD лампа с висок светлинен поток. Тя заменя директно халогенните лампи MR-16 за 12V. Лампите PROXI LED 5W са изключително добро решение при създаване на акцентиращо осветление и светлинни ефекти.



