RGB IR LED контролер
Код заявка: VIV003585 | Артикул: RGB IR controller 72W in 12V
Технически параметри
| Серия | CONTROLLER |
| Напрежение (V) | 12V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 39x50x23mm |
| Max натоварване | 72W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| EAN | 3800228022931 |
RGB инфрачервен контролер 72W, 12VDC, с дистанционно. Инфрачервеният RGB LED контролер е устройство за управление на LED ленти. С инфрачервеното дистанционно управление с 24 бутона имате възможност за контрол над яркостта на цветовете и настройване на постоянни или променящи се цветни ефекти.
