RGB RF LED контролер
Код заявка: VIV003631 | Артикул: RGB RF controller max 144W in 12V
Технически параметри
| Серия | CONTROLLER |
| Напрежение (V) | 12V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 65x103x24mm |
| Max натоварване | 144W/288W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800228023099 |
RGB радио контролер 144W, 12VDC, с дистанционно. Радиочестотният RGB RF LED контролер е устройство за управление на LED ленти. С дистанционното управление с 20 бутона имате възможност за контрол над яркостта на цветовете и настройване на постоянни или променящи се цветни ефекти.
