Сензор за контрол на осветлението DELTA LC SR-W
Код заявка: VIV003638 | Артикул: DELTA LC SR-W
Технически параметри
| Серия | DELTA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 35.5x44.1x46mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 6A |
| Тип на сензора | Сензор фотоклетка |
| EAN | 3800228023150 |
Сензорът с фотоклетка за контрол на осветлението DELTA 230V включва или изключва осветлението автоматично, в зависимост от интензитета на осветеност на мястото, където е поставен. Степента на прахо и влагозащита IP44 позволява температурата и влагата на заобикалящата среда да не оказват влияние върху работата му.

