Сензор за контрол на осветлението ECHO LC SR-GR
Код заявка: VIV003639 | Артикул: ECHO LC SR-GR
Технически параметри
| Серия | ECHO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 35x66x90mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Цвят на корпуса | сив |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 20A |
| Тип на сензора | Сензор фотоклетка |
| EAN | 3800228023167 |
Сензорът с фотоклетка за контрол на осветлението ECHO 230V включва или изключва осветлението автоматично, в зависимост от интензитета на осветеност на мястото, където е поставен. Степента на прахо и влагозащита IP65 позволява температурата и влагата на заобикалящата среда да не оказват влияние върху работата му.

