LED захранване MPD MINI LED DRIVER ∙ 12W
Код заявка: VIV003649 | Артикул: MPD 12W LED in 100-240V out 12VDC
Технически параметри
| Серия | MPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 32x80x22mm |
| Max натоварване | 12W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 1A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228023242 |
LED захранване 12W, In100-240V, Out 12VDC-1A. MPD MINI LED DRIVER 12W е с компактни размери, подходящ за захранване на LED ленти и 12V диодни лампи в закрити помещения (IP20).
