LED захранване MPD MINI LED DRIVER ∙ 24W
Код заявка: VIV003796 | Артикул: MPD 24W LED in 100-240V out 12VDC
Технически параметри
| Серия | MPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 45x115x28mm |
| Max натоварване | 24W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 2A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228024409 |
LED захранване 24W, In100-240V, Out 12VDC-2A. MPD MINI LED DRIVER 24W e с компактни размери, подходящ за захранване на LED ленти и 12V диодни лампи в закрити помещения (IP20).
