LED филамент лампа DEY VINTAGE LED ∙ DV64 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
Код заявка: VIV003695 | Артикул: DV64 6W E27 2700K DEY VINTAGE LED
Технически параметри
| Серия | DEY VINTAGE LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 550lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø64x140mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023624 |
LED лампа, vintage style, 6W, E27, 230V, 2700K, кехлибар ST64. Лампите от серията DEY VINTAGE LED съчетават модерна технология и ретро привкус. Линейните LED нишки, монтирани под матираното кехлибарено стъкло, интерпретират топлото сияние на лампите с нажежаема жичка, но в екологично чист вариант.



