LED филамент лампa FLICK VINTAGE LED ∙ TFD30 ∙ 6W ∙ 530lm ∙ E27 ∙ 2200K
Код заявка: VIV004181 | Артикул: TFD30 LED 6W E27 2200K FLICK VINTAGE LED
Технически параметри
| Серия | FLICK VINTAGE LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 530lm |
| Цветна температура (K) | 2200K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø30x185mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027462 |
LED филамент лампа, 6W, 530 lm, 2200K, E27, Ø30 x 185 mm, 360°, 25 000 ч.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ AFV60 ∙ 4W ∙ 400lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ AFV60 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ BFV35 ∙ 4W ∙ 380lm ∙ E14 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ GFV95 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K
-
LED филамент лампа FLICK VINTAGE LED ∙ GFV125 ∙ 6W ∙ 550lm ∙ E27 ∙ 2700K



