LED лампа LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 6400K
Код заявка: VIV003761 | Артикул: LGL 6W E27 W 6400K LARGO LED
Технически параметри
| Серия | LARGO LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 470lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø60x110mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~40W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023631 |
LED лампа, 6W, E27, 230V, 6400K, A60, живот - 25 000 ч, 2 години гаранция.
Файлове
Подобни модели
-
LED лампа LARGO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 11W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 11W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 12W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 6400K



